• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Site Haritası
Üyelik Girişi
ÖĞRETMEN NÖBET PROGRAMI (DÖNERLİ) - 2
Öğretmenlerin Nöbet Görevlerini Sabit veya Hareketli olarak ayarlayabilirsiniz. Her ay yapılan nöbet dağıtımını 1-2 dakikada hazırlayabilirsiniz.Öğretmenlerin Nöbet Günleri SABİTtir. Hareketli (dönerli) değildir. Nöbet yerleri ise HAREKETLİ veya SABİT olabilir. 

GÜNCELLEME YAPMADAN ÖNCE: 
Program klasörü içinde bulunan nbt.mdb access dosyasını başka bir yere kopyalayınız. Güncellemeden sonra bu dosyayı tekrar geri yapıştırınız.
YAPTIĞINIZ GİRİŞLERİN SİLİNMEMESİ İÇİN ÖNLEMDİR...


SON GÜNCELLEME: 18.03.2018

1. Nöbet yeri sayısı 10 dan fazla olduğunda da Nöbetçi Öğretmenler Tablosunda çıkması sağlandı.

   Programı indirmek için tıklatınız.

  
46428 kez okundu

Yorumlar

öğretmen nöbet programı     12/01/2018 06:40

merhaba. öncelikle şunu belirteyim çalışmalarınız eğitim camiasına çok katkısı olmaktadır. öğretmen nöbet programında öğretmenlerin nöbet tutamayacağı günler kapatılabilseydi çok daha faydalı olurdu. bu mevcut haliyle sadece ilkokullarda kullanılabiliyor. ortaokul ve liselerde öğretmenlerin hergün dersi olmadığından programınızı kullanamıyoruz. ilginiz ve emek iş eriniz için ne kadar teşekkür etsek az olur.
murat demir

NÖBET PRG     30/07/2013 12:44

SAYIN HOCAM BELLİ KATLARA ÖĞRETMEN ÇAKILABİLİR Mİ? EKSİK KALAN GÜNLERİ BOŞ BIRAKIYOR, YANİ BİR ÖĞRETMENE 1 GÖREV VERİYOR, BİR DE AY BAZINDA ÖĞRETMEN KAÇ NÖBET TUTATAC ONU YAZDIRABİLİR MİYİZ? TEŞEKKÜRLER..
SONER AKÇAY